Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Anielino

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna, ul. Różana

Marianowo(Anielino + 20 km)

114 500 zł1 429 m² 80,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz odpoczywać nad jeziorem Marianowskim? Tylko 40 minut od Szczecina. Bez prowizji dla kupującego Oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 1429 m2 (działka nr 759/97),.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Lubowo

Lubowo(Anielino + 24 km)

821 100 zł35 700 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Duża działka rolna w lubowie Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość rolna położona w miejscowości Lubowo oddalona o 5 km od Stargardu. Działka o powierzchni 3,5700 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Bodzęcin

Bodzęcin(Anielino + 22 km)

75 000 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pro-dom Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki, która położona jest w samym centrum wsi Bodzęcin, gmina Osina, powiat goleniowski. Powierzchnia nieruchomości wynosi 1500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Nowogard

Nowogard(Anielino + 15 km)

96 500 zł1 525 m² 63,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży są ładne działki budowlane o powierzchni: 2 - 2004 m2 3 - 1525 m2 5 - 1525 m2 położone w cichej miejscowości zaledwie 5 minut jazdy od Nowogardu niedaleko węzła drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Żarowo

Żarowo(Anielino + 25 km)

749 999 zł157,80 m² 4 752,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:749 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny dom wolno stojący w stanie deweloperskim plus położony ok. 9 km od centrum Stargardu. Dom o powierzchni użytkowej 99,02 m2., powierzchnia działki 750 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Maszewo(Anielino + 13 km)

190 650 zł1 284 m² 148,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana położona w Maszewie przy ulicy 8 Marca. Brak opłaty pcc 2%. Możliwość odliczenia vat-u. Działka jest uzbrojona w energię elektryczną, miejski wodociąg oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Żółwia Błoć

Żółwia Błoć(Anielino + 25 km)

69 700 zł1 552 m² 44,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoja własna oaza spokoju w Żółwiej Błoci! Własny kawałek ziemi poza miastem. Działka o powierzchni 1552 m2 w Żółwiej Błoci to przestrzeń, którą możesz zaadaptować według.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie, ul. Długa

Podańsko(Anielino + 23 km)

144 200 zł1 030 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka z miejscowym planem zagospodarowani przestrzennego położona 5 km od centrum Goleniowa. Informacje podstawowe: powierzchnia - 1030 m2; kształt działki -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marianowo

Marianowo(Anielino + 20 km)

299 000 zł86,48 m² 3 457,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie z balkonem położone w miejscowości Marianowo. W miejscowości piękne jezioro z plażą, pomostem, infrastrukturą - bar, miejsce na grill, plac zabaw, siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

65 500 zł1 173 m² 55,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek na sprzedaż w miejscowości Redło. Łącznie u nas w biurze 6 działek o powierzchni 1173m2. Działki położone są w świetnej lokalizacji : do Maszewa około 10.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Anielino

Anielino,zachodniopomorskie

250 000 zł62 700 m² 3,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis Sprzedam grunty rolne po pow. 6,27 ha we wsi Anielino (kolonia) w gm. Dobra Nowogardzka, woj. zachodniopomorskie. Jedn. ewid. 321801_5. Obręb ewid.: 0005, w. Anielino, nr działki 143/2 o pow.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij